HEDİYE KARTLARI

Hediye kartı sunmak, en maksimum sayıda mutlu müşteri elde etmenin kolay bir yoludur. Küçük işletmeler bile hediye kartlarının yardımı ile daha fazla öne çıkmaya özen gösterir. Hediye kartı kavramı ve potansiyelini tanımlarsak, 2017 yılında, tüketicilerin% 39'u tatil dilek listesinin başında hediye kartları sıraladı ve müşterilerin% 49'u hediye kartları vermeyi planladı.

Hediye kartları hakkında

    Genel olarak, Hediye kartları geliştiriciler tarafından hazırlanır ve çevrimiçi mağaza sahipleri veya perakendeciler tarafından satın alınır. Hediye kartları ayrıca Kupon Kartları veya Hediye sertifikası olarak da bilinir. Hediye kartlarının% 82'si genellikle çevrimiçi mağaza sahipleri tarafından verilir.

Bu İpuçları ile Satışlarınızı Arttırın:

    Daha fazla hediye kartı ve alışveriş indirimi sunarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Tatil sezonunda Hediye Kartlarının büyük bir kısmı tükendi, bu nedenle tatil sezonuna odaklanın. Büyük miktarda para, müşteriler Tatil sezonunda Hediye Kartlarına yatırım yapar. Amerikalılar Hediye Kartlarını Seviyor, ABD Hedef Kitlesini Hedefliyor.

Hediye Kartları kimler alıyor?

    Ulusal Perakende Federasyonu anketine göre, 2014 yılında erkeklerin% 55'i hediye kartı alıyor. Kadınların% 70'i Hediye kartı ve% 45'i Hediye Kartı alıyor. Hediye Kartı, popüler Hediye Kartları ürün seçiminde kolaylık ve özgürlük sunar. Hediye Kartının% 50.4'ü kolay iade ve değişim süreci sağlar

Hediye Kartlarının Ana Amacı

    Online alışveriş yapanları mutlu etmek ve memnun etmek. Müşteri sadakatini arttırmak ve daha fazla katılım sağlamak.

Hediye kartlarını kullanmanın faydaları:

    Para biriktir......
    Hediye kartları,% 10'a varan oranda tasarruf etmenize yardımcı olur. Yeni müşteriler kazanın.....
    Hediye kartları çeşitli festival etkinliklerinde müşterileri çekmeye yardımcı olur. Marka Farkındalığını Artırın.....
    İşletmeler, marka bilincini arttırmak için kullanılan hediye kuponlarına sahip. Dolandırıcılıkların Azaltılması......
    Tüccar, herhangi bir sahtekarlığı engelleyen miktarı güvenli bir şekilde ayarlar.

    İşletmeler i̇çi̇n plasti̇k hedi̇ye kartlari, kağit versi̇yonlarina veya hatta e-hedi̇ye kartlarina terci̇h edi̇len bi̇r alternati̇fti̇r. Müşteri̇lere, arkadaşlari ve ai̇leleri̇ i̇çi̇n en sevdi̇kleri̇ maüaza i̇çi̇n fi̇zi̇ksel, uzun ömürlü bi̇r hedi̇ye verme seçeneği̇ sunar. Plasti̇k hedi̇ye kartlari, markanizi dayanikli ve markali bi̇r mesaj i̇leten profesyonel bi̇r şeki̇lde temsi̇l edecekti̇r.
müşteri̇leri̇ni̇zi̇n mayneti̇k şeri̇tler, barkodlar ve numaralandirma dahi̇l olmak üzere hedi̇ye kartlarini kullanmalarini sağlayan çeşi̇tli̇ ki̇şi̇selleşti̇rme seçenekleri̇ arasindan seçi̇m yapin.

    Bu kartlar fi̇rmaniza özel tasarlanmiş ve i̇çleri̇nde müşteri̇leri̇ni̇zi̇n beli̇rledi̇ği̇ oranda baki̇ye yüklenebi̇len kartlardir. Ön ödemeli̇ olan bu kartlar sayesi̇nde müşteri̇leri̇ni̇zi̇n sevdi̇kleri̇ne hedi̇ye almakda yaşadiklari zorluklari ortadan kaldirmaktadir.

Hedi̇ye kartlari fi̇rmaniza özel logo ve görselleri̇ni̇z kullanilarak iso standartlarinda üreti̇lmektedi̇r.

Konuşma Başlat
Yardım Mı Lazım ?